جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35680
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 12:33
  تعداد بازدید : 377

  جبار کوچکی‌نژاد‌ ارم‌ساداتی:

  آموزش وپرورش با توسعه سیستم های گرمایشی مدارس، جلوی بروز فجایع را بگیرد

  عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه آموزش و پرورش با توسعه سیستم های گرمایشی مدارس جلوی بروز فجایع و حوادث را بگیرد، گفت: این کمیسیون موضوع سیستم گرمایشی فرسوده مدارس را به جد پیگیری می کند.

  آموزش‌وپرورش با توسعه سیستم‌های گرمایشی مدارس، جلوی بروز فجایع را بگیردبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ جبار کوچکی‌نژاد‌ ارم‌ساداتی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اعلام اینکه شرکت ملی گاز هنوز به تعهدات خود برای توسعه سیستم گرمایشی مدارس عمل نکرده است، گفت: بر اساس مصوبه مجلس این شرکت باید حدود 10 تومان از محل افزایش قیمت گاز را برای توسعه سیستم‌های گرمایشی مدارس اختصاص می‌داد، اما هنوز این موضوع محقق نشده است.
  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه بر اساس بررسی‌های انجام شده هنوز افزون بر 150 هزار کلاس درسی فاقد سیستم‌های گرمایشی هستند، افزود‌: میزان بالای این موضوع نشان‌دهنده عمق مشکلات حوزه آموزش است.
  وی با اشاره به اقدامات مسئولان دولت دهم در حوزه سلامت، تصریح کرد: این مسئولان به‌جای ایجاد زیرساخت‌های حوزه آموزش مانند سیستم های گرمایشی اعتبارات آموزش و پرورش را صرف اجرای طرح‌های هوشمندسازی مانند ارائه تبلت کردند، از این‌رو آموزش و پرورش باید در کنار هوشمند سازی مدارس، نیازهای اولیه و ضروریات مدارس را نیز تامین کند چرا که در فقدان این نیازهای ضروری مباحثی مثل هوشمند سازی مدارس جواب نمی‌دهد.
  کوچکی‌نژاد با بیان اینکه کشور در استانه فصل سرما قرار دارد، گفت: مسئولان باید تمهیداتی بیاندیشند تا دیگر در آینده شاهد بروز فجایعی مانند حادثه مدرسه شین‌آباد نباشیم.
  به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با اعلام اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس موضوع سیستم گرمایشی فرسوده مدارس را به جد پیگیری می‌کند، عنوان کرد: در صورت پایبند نبودن شرکت گاز به تعهداتش مجلس برای اجرای قانون وارد عمل می‌شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28180548
اکنون :
55