جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35594
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 10:14
  تعداد بازدید : 328

  علی‌لو مطرح کرد

  استقرار کمیته تحقیق و تفحص در کارخانه های خودروسازی

  رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی گفت: در حال حاضر کمیته تحقیق و تفحص در شرکت های خودروسازی مستقر شده اند تا با همکاری خودروسازان، بررسی های لازم در زمانی که معیین شده به اتمام رسد.

  استقرار کمیته تحقیق و تفحص در کارخانه‌‌های خودروسازیبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علی علی‌لو نماینده مردم شبستر درباره آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی، اظهار داشت: کمیته تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی در حال جمع‌آوری اطلاعات و تشکیل کمیته‌های جانبی تخصصی بوده تا گزارشات خود را پس از نهایی شدن به مجلس ارائه کند.
  وی با تاکید بر این که در این تحقیق و تفحص اطلاعات خوبی بدست آمده،‌ افزود: در روند تحقیق و تفحص پیشرفت‌های خوبی حاصل شده، اما این اطلاعات مسجل نیست و نیازمند تکمیل و پختگی بیشتری است.
  به گزارش باشگاه خبرنگاران، رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر کمیته تحقیق و تفحص در شرکت‌های خودروسازی مستقر شده‌اند تا با همکاری خودروسازان بررسی‌های لازم در زمانی که معیین شده به اتمام رسد.
  گفتنی است؛ 15 نفر از نمایندگان به نام‌های بیاتیان، خان‌محمدی، نعمتی، علیلو، جراره، فتاحی، دهقانی، صادقی، طاهری، سیدشریف حسینی، زارعی، سبحانی‌فر، منصوری، بیگلری و حسینی‌صدر به عنوان اعضای این کمیته انتخاب شده‌اند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28180063
اکنون :
25