جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35591
  تاریخ انتشار : 22 مهر 1392 10:3
  تعداد بازدید : 359

  عبدالرضا مصري:

  تیم هسته ای در چارچوب سیاست های نظام برای لغو تحریم ها تلاش کند

  سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، گفت:دستگاه دیپلماسی باید ضمن پرهیز از تنش ها، از موضع قدرت حقانیت اقدامات ایران در دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای را برای افکار عمومی جهان به ویژه کشورهای قدرتمند و سازمان های بین المللی تشریح کند.

  تیم هسته‌ای در چارچوب سیاست‌های نظام برای لغو تحریم‌ها تلاش کندبه گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبدالرضا مصری، با بیان اینکه تاکنون نوع گفتمان کشورمان در سیاست خارجی مقبول نبوده است، به تمجید تغییر نوع گفتمان از سوی دولت روحانی بر مبنای اصول گفته شده از سوی رهبری تحت عنوان نرمش قهرمانانه پرداخت و گفت: دولت با انعطاف‌پذیری خود و حفظ ارزش‌ها و اصول اصلی انقلاب می‌تواند مشکل پرونده هسته‌ای را حل کند اما نباید غنی‌سازی متوقف شود.

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس نهم، با اذعان به این موضوع که نرمش قهرمانانه به معنای عدم رضایتمندی از نوع گفتمان گذشته بوده است، اظهار داشت: دستگاه دیپلماسی باید ضمن پرهیز از تنش ها، از موضع قدرت حقانیت اقدامات ایران در دستیابی به انرژی صلح‌آمیز هسته ای را برای افکار عمومی جهان به‌ویژه کشورهای قدرتمند و سازمان‌های بین‌المللی تشریح کند.

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس نهم گفت: وزارت خارجه و تیم هسته‌ای باید در چارچوب سیاست‌های نظام و رهبری مذاکرات را به پیش برده و برای لغو تحریم‌ها تلاش کند.

  به گزارش ایلنا،وی با بیان اینکه تغییرات جدید نه در محتوا بلکه در تاکتیک مذاکراتی خواهد بود، گفت: ایران همچون دیگر کشورهای عضو معاهده ان پی تی بر حق مشروع خود در برخورداری از فناوری هسته‌ای مسالمت آمیز تاکید دارد و هیچگاه آن را متوقف نخواهد کرد./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28180243
اکنون :
32