جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35553
  تاریخ انتشار : 21 مهر 1392 13:58
  تعداد بازدید : 627

  دادستان آبادان خبر داد

  کشف و ضبط بیش از 200 سلاح شکاری قاچاق

  دادستان عمومی و انقلاب آبادان گفت: در چند مرحله عملیات در این شهرستان، تعداد 204 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

  29-19.jpg

  شیرعلی‌زاده گفت: این عملیات با هدف مقابله با قاچاق سلاح غیرمجاز در آبراه اروند و توسط فرماندهی دریایی و فرماندهی تیپ 8 فتح نیروی سپاه پاسداران مستقر در منطقه صورت گرفت.

   

  وی ادامه داد: این اسلحه‌ها از مرز آبی با عراق وارد کشور شده‌اند که متهمان و قاچاقچیان دستگیر شده و پرونده‌های آن‌ها در حال رسیدگی است.

   

  شیرعلی‌زاده با قدردانی از زحمات ماموران سپاه، دریابانی و سربازان گمنام امام زمان (عج)، اظهار کرد: دستگاه قضایی آبادان مانند گذشته با قاطعیت کامل جهت حفظ و برقراری امنیت تلاش کرده و همواره توسط ماموران نظامی و انتظامی مستقر در منطقه با ناامن کردن منطقه آبی و زمینی با قاچاقچیان سلاح برخورد قانونی می‌کند.

   

  دادستان عمومی و انقلاب آبادان هشدار داد: شهروندان توجه داشته باشند برخی افراد سودجو با ارسال پیامک‌هایی اعلام می‌کنند دولت مجددا در صدد اعطای مجوز حمل سلاح شکاری به دارندگان اسلحه‌های غیرمجاز است تا بتوانند اسلحه‌های خود را به فروش برسانند.

   

  شیرعلی‌زاده افزود: چنین طرحی در دستور کار هیچ سازمان دولتی قرار نگرفته است و قانون مربوطه هم تنها در سال 90 و به مدت شش ماه به دارندگان سلاح غیرمجاز فرصت داده بود تا با تحویل اسلحه خود و بررسی صلاحیت وی از سوی دستگاه قضایی و امنیتی، مجوز حمل سلاح شکاری دریافت کنند که بعد از مدت مذکور، هیچگونه مجوزی در این خصوص صادر نشده است.

   

  منبع خبر

  http://www.isna.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28180548
اکنون :
52