جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35552
  تاریخ انتشار : 21 مهر 1392 13:55
  تعداد بازدید : 351

  علیمردانی:

  طرح احیای سازمان مدیریت یکشنبه آینده به صحن ارسال می شود

  طراح طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی در مجلس با اشاره به نهایی شدن طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی در کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: درباره یک تبصره از این طرح در روز یکشنبه آینده رای گیری و برای بررسی به صحن ارسال می شود تا دراولین فرصت در دستور کار مجلس قرار گیرد.

  طرح احیای سازمان مدیریت یکشنبه آینده به صحن ارسال می‌شودمحسن علیمردانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه کلیات طرح مذکور در کمیسیون اجتماعی به عنوان کمیسون اصلی و کمیسیون های اقتصادی و برنامه و بودجه به عنوان کمیسیون های فرعی مصوب شده است، تصریح کرد: کارگروهی در کمیسیون اجتماعی تشکیل شده که مواد و تبصره های طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی را بررسی می کنند.

  نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس درباره آخرین وضعیت بررسی مواد طرح مذکور ادامه داد: این طرح در 6 ماده و یک تبصره تهیه شده و تا کنون همه 6ماده ضمن بررسی جز به جز در کمیسیون اجتماعی به تصویب رسیده است اما بررسی یک تبصره آن باقی مانده که در یکشنبه آینده در رابطه با آن رای گیری می شود.

  طراح طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی درباره تبصره باقی مانده که قرار است در یکشنبه آینده در خصوص آن رای گیری شود، گفت: برخی از نمایندگان در نظر دارند سازمان مدیریت در مراکز استان ها به عنوا ن معاونت برنامه ریزی زیر نظر استانداری فعالیت کند اما برخی نمایندگان اعتقاد دارند سازمان مدیریت و برنامه ریزی به عنوان سازمان در مراکز استان ها جدا از استانداری اما هماهنگ با آن فعالیت کند که در خصوص این تبصره یکشنبه آینده رای گیری می‌ شود.

  لازم به ذکر است طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریز به دلیل این که طرح تشکیل یک سازما است در کمیسیون اجتماعی مجلس به عنوان کمیسیون اصلی بررسی می شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28180243
اکنون :
44