جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35531
  تاریخ انتشار : 21 مهر 1392 13:3
  تعداد بازدید : 497

  صالحی امیری: کارگروه سالم‌سازی محیط‌های ورزشی تعریف شده

  سازوکار حل مشکلات فوتبال ژورنالیستی نیست

  سرپرست وزارت ورزش و جوانان درباره مشکلات اخلاقی و حرفه ای اخیر در فوتبال و برخی ورزش های المپیکی گفت: نمی توان بر ورزش مدیریت ژورنالیستی و تبلیغاتی داشت.

  سازوکار حل مشکلات فوتبال ژورنالیستی نیسترضا صالحی امیری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با مشکلات اخلاقی و حرفه‌ای فوتبال که طی روزهای اخیر در کمیسیون اصل 90 مورد بررسی قرار گرفت، توضیح داد: بحث مشکلات اخلاقی در فوتبال بحث دیروز و امروز نیست، ساز وکار مدیریت آن هم ساز و کار ژورنالیستی و تبلیغاتی نیست.

  وی با باین اینکه باید با ساز وکارهای قانونی، سیستمی و روش‌های علمی به حل مشکلات فوتبال پرداخت، گفت: در این زمنیه ما یک کارگروه سالم سازی برای محیط های ورزشی، از جمله فوتبال تعریف کرده‌ایم.

  سرپرست وزارت ورزش و جوانان گفت: راه از بین بردن فساد در ورزش و به خصوص در فو تبال، ایجاد یک نظام سیستمی برای پیشگیری از گسترش فساد در ورزش است، نه اینکه ما انرژی را برای مقابله صرف کنیم.

  صالحی امیری افزود: آنچه که وزارت ورزش و جوانان انجام خواهد داد خارج از جنجال و خارج از نظام ژورنالیستی و صرفاً با هدف یک برنامه ریزی منسجم برای کار سیستمی است.

   

  رأی نیاورم از نمایندگان تشکر می‌کنم

  سرپرست وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر رأی نیاورد چه کار خواهد کرد، توضیح داد: من بلافاصله به دانشگاه بر‌می گردم و هنوز مدیر گروه دانشگاه هستم و با علاقه و انگیزه کارم را ادامه خواهم داد و طی یک مقاله در مطبوعات از همه نمایندگان تقدیر و تشکر خواهم کرد چرا که به ساز و کار دموکراسی در کشور اعتقاد قوی دارم./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28180548
اکنون :
59