جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35521
  تاریخ انتشار : 21 مهر 1392 9:54
  تعداد بازدید : 453

  یوسفیان ملا:

  ممنوعیت تصدی بیش از دو سال ریاست کمیسیون ها بررسی می شود

  رییس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: ممنوعیت تصدی بیش از دو سال ریاست روسای کمیسیون ها در این کمیسیون بررسی می شود.

  ممنوعیت تصدی بیش از دو سال ریاست کمیسیون ها بررسی می شودبه گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزت الله یوسفیان ملاء افزود: بر اساس این پیشنهاد که در کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است، روسای کمیسیون ها پس از دو سال دیگر نمی توانند به عنوان رییس کمیسیون انتخاب شوند.
  یوسفیان ملاء افزود: هم اکنون بدین گونه است که برای ریاست کمیسیون ها هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و روسا تا هر زمانی که در انتخابات کمیسیون به عنوان رییس انتخاب شوند، می توانند رییس کمیسیون باشند.
  وی همچنین از برگزاری نشست مبارزه با خشونت علیه زنان و دختران در دفتر سازمان ملل در شهر مانیل فیلیپین خبر داد و گفت: تاکنون شش بار دراین نشست شرکت کردم که در آن راهکارهای مبارزه با خشونت علیه زنان و دختران بررسی می شود.
  نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، محورهای اصلی این اجلاس سالانه را مقابله با هرنوع خشونت علیه زنان و دختران و موضوع سوء رفتار و قاچاق زنان که بسیاری از جوامع به نوعی با آن مواجه هستند، عنوان کرد.
  به گزارش ایرنا؛یوسفیان ملاء یادآور شد: قرار است در نشست امسال نیز به نمایندگی از ایران در آن حضور یابم.
  اجلاس مقابله با خشونت علیه زنان و دختران، سازمان ملل در روزهای ۲۳ تا ۲۵ مهر در مانیل پایتخت کشور فیلیپین برگزار می شود./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28180243
اکنون :
37