جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35489
  تاریخ انتشار : 21 مهر 1392 10:27
  تعداد بازدید : 414

  پیام 8 ماده ای رهبری منشور مبارزه با مفاسد اقتصادی/ برخورد قوه قضائیه با اخلالگران

  معاون اول رئیس قوه قضائیه با تاکید بر مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: پیام هشت ماده ای مقام معظم رهبری منشور مبارزه با فساد اقتصادی است.

   

  حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص برخورد با مفاسد اقتصادی در قوه قضائیه اظهار داشت: دستگاه قضایی اراده جدی برای برخورد با فساد اقتصادی و اخلاگران در مسائل اقتصادی را دارد. ما امنیت اقتصادی را در گرو برخورد با مفاسد اقتصادی می دانیم.

  وی ادامه داد: امسال را مقام معظم رهبری سال حماسه اقتصادی نامگذاری کرده اند و بر تحقق آن تاکید دارند. ما رقم خوردن حماسه اقتصادی را در همکاری قوای سه گانه و همه بخشهای کشور می دانیم.

  معاون اول رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: معتقدیم این حماسه با همکاری قوای سه گانه رقم می خورد و قوه قضائیه با دولت و مجلس این همکاری را دارد تا تا موضوع حماسه اقتصادی رقم بخورد.

  رئیسی خاطر نشان کرد: باید همه به پیام هشت ماده ای مقام معظم رهبری به عنوان منشور مبارزه با فساد اقتصادی توجه کنیم و دولت، مجلس و قوه قضائیه در حوزه خود در جهت مبارزه با مفاسد اقتصادی تلاش کنند.

  وی درباره زمان اجرای حکم محکومان به اعدام پرونده سه هزار میلیاردی نیز گفت: در این زمینه سخنگوی قوه قضائیه اطلاع رسانی می کند.

   

  به نقل از :

  www.mehrnews.com

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28180243
اکنون :
39