جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 35453
  تاریخ انتشار : 20 مهر 1392 15:18
  تعداد بازدید : 528

  معصومه ابتکار:

  آلودگی هوای تهران با اقدام نمایشی حل نمی شود

  رئیس سازمان محیط زیست با اشاره به اینکه وضعیت آلودگی هوای تهران به شرایط اضطرار نرسیده، بنابراین کمیته اضطرار آلودگی هوا تشکیل نمی شود گفت: مشکل آلودگی هوای تهران با اقدامات نمایشی حل نمی شود.

  معصومه ابتکار امروز در همایش کودک، شادی و طبیعت که در محل پارک پردیسان برگزار شد، در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط اضطراری آلودگی هوا اظهار داشت: هنوز آلودگی هوای تهران در شرایط اضطرار قرار نگرفته است و در عرض چند ساعت نمی‌توان برای این موضوع اقدام کرد. 
  وی افزود: اقدامات برای تغییر شرایط هوای تهران باید بلندمدت باشد. البته باید بگویم که وضعیت هوا هنوز به شرایط اضطرار نرسیده و طبق اعلام سازمان هواشناسی وضعیت هوا بهتر خواهد شد. بنابراین نیازی به تشکیل کمیته اضطرار نداریم. 
  رئیس سازمان محیط زیست بیان کرد: برای حل مشکل آلودگی هوا تهران به اقدامات نمایشی نیاز نداریم، بلکه باید اقدامات بلندمدت صورت بگیرد. 
  وی در خصوص برگزاری جشن کودک، شادی و طبیعت عنوان کرد: بچه‌ها باید از همان سنین کودکی بدانند که مفهوم محیط زیست چیست، همچنین موضوعات مربوط به محیط زیست باید از طریق والدین و آموزش و پرورش برای کودکان بیان شود تا آنها به سطحی از آگاهی برسند که بتوانند در رابطه با موضوعات مربوط به محیط زیست از والدین و مسئولان انتظار و مطالبه داشته باشند./

   

  منبع خبر

  http://www.yjc.ir


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28180243
اکنون :
38